Masalların Son Satırı

Massimo Gramellini. Bir erkek, kadında kendi dişi enerjisinin yankılanmasını arar. Kadın için de aynısı söz konusudur. Âşık olmanın büyülü dürtüsü işte budur.

Responsive image
YAZAR
Massimo Gramellini
DOSYA BOYUTU
10,27 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786053438236

PDF formatında Masalların Son Satırı. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Masalların Son Satırı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Bir erkek, kadında kendi dişi enerjisinin yankılanmasını arar. Kadın için de aynısı söz konusudur. Âşık olmanın büyülü dürtüsü işte budur. Aşk, senin dışın, bir başkasının içi olduğu zaman harekete geçen bir mıknatıstır. 350.000 kopyadan fazla sattı. 40 hafta boyunca çoksatanlar listesinde kaldı."Aşk, evreni oluşturan enerjidir ve insanın kalbi de enerjiyi dünyaya akıtan kanallardan biridir. Ama bazen kanal tıkanır ve yeniden açılması için Aşk Tanrısı'nın oklarından birine ihtiyaç duyulur.""Okları boşa harcamayalım. Üstümde aşk savar kalkan olduğundan şüpheleniyorum ben."Kahramanımız, bugününü etkileyen geçmişiyle yüzleştiği bir yolculuğa çıkıyor.Onunla birlikte siz de çözdüğünüzü sandığınız ama size hâlâ ayak bağı olduğunu fark etmediğiniz anılarınızla hesaplaşıyorsunuz.Bir gülüyorsunuz, bir ağlıyorsunuz. Ama sonunda, geleceğe daha iyi bakmak için geçmiş defterleri tek tek kapatıyorsunuz...Alışkın olduğunuz bir yolculuk değil bu. Masal ile gerçek nerede buluşuyorsa, işte tam oradasınız. Tamam, şimdi kendinizi dalgalara bırakın."Massimo Gramellini mutluluk arayışında size eşlik ediyor. Yetişkinler için gerçekçi fakat büyüleyici bir masal…" -Annalena Benini-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 280Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Ama sonunda, geleceğe daha iyi bakmak için geçmiş defterleri tek tek kapatıyorsunuz... Alışkın olduğunuz bir yolculuk değil bu. Masal ile gerçek nerede buluşuyorsa, işte tam oradasınız.